CHCĘ WESPRZEĆ FUNDACJĘ

Działalność Fundacji można wesprzeć:
  • wpłacając darowiznę na konto fundacji: (online, blik, dane do przelewu, cegiełki)
  • dołączając się do aktualnie organizowanych zbiórek
  • zorganizowanie zbiórki np. urodzinowej na Facebooku;
  • można wesprzeć nas poprzez nasz profil na Facebooku  -  przycisk Przekaż datek
  • zapraszamy również do zakupów na Allegro - całkowity dochód ze sprzedaży jest przeznaczany na cele statutowe

Wolontariat

Zapraszamy chętnych wolontariuszy do pracy na rzecz Fundacji SPES. Jeśli chcesz zostać naszym wolontariuszem, prosimy o kontakt.

Aktualnie możesz nas wesprzeć poprzez:

• pomoc w opiece nad Miejscem Pamięci Dzieci Utraconych na cmentarzu komunalnym w Tarnowie Mościcach;
  • pracę nad zwiększeniem świadomości społecznej - dzielenie się doświadczeniem i wiedzą na temat praw rodziców po stracie dziecka nienarodzonego, szczególnie wtedy, gdzie potrzebne jest natychmiastowe wsparcie.
Darowizny na rzecz Fundacji można przekazywać na konto bankowe
Wesprzyj nas online
Kwota: